0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Switzerland
۱
۰
Germany
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
۰
۰
Hungary
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie A
Fluminense RJ
۰
۰
Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
۱
۰
Corinthians Paulista
inprogress
۲۲:۳۰
EC Bahia
۱
۱
Cruzeiro MG
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۰
۱
Internacional RS
Finished
۰۰:۰۰
Cuiaba MT
۰
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۰۰
Vasco da Gama RJ
۴
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۲
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Nashville SC
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۳
۲
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۱
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۲
۰
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
Colorado Rapids
۴
۱
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
Orlando City SC
۴
۲
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۰
۱
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۰۰
New York Red Bull
۳
۰
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۴
Houston Dynamo
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۶
۲
San Jose Earthquakes
Finished
۰۶:۰۰
Philadelphia Union
۰
۲
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Columbus Crew
۴
۰
Sporting Kansas City
Finished
۰۳:۰۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۳
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۹:۳۰
Al Masry Club
۰
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۹:۳۰
Future FC
۰
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan Cup
Shabab AL Ordun
۰
۰
Al Wehdat
inprogress
۲۲:۱۵
Al Hussein
۲
۱
Al Salt
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Premier League
Víkingur Gota
۳
۰
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۳
۴
B36 Torshavn
Finished
۱۷:۳۰
NSI Runavík
۴
۰
EB Streymur
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۳
۰
KI Klaksvík
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۰۸:۳۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۲
۱
Perak
Finished
۱۳:۰۰
Kelantan United FC
۱
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Aktobe
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۸:۳۰
Zhenys
۱
۳
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۶:۳۰
FC Turan
۲
۲
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Atyrau
۰
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
FC Turan
۲
۲
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
۰
۰
IA Akranes
inprogress
۲۲:۴۵
FH Hafnarfjordur
۱
۰
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
KA Akureyri
۳
۲
Fram Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۱
۳
Pohang Steelers
Finished
۱۲:۳۰
Jeju United
۲
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
۲
۰
Real Oviedo
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۸
۰
Sandnes Ulf
Finished
۱۸:۳۰
Aalesunds FK
۱
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۵
۳
FC Lyn Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Mjondalen IF
۰
۳
Egersund IK
Finished
۱۸:۳۰
Raufoss Fotball
۲
۱
IK Start Kristiansand
Finished
۱۸:۳۰
Stabaek
۱
۰
Levanger FK
Finished
۱۸:۳۰
Asane IL Ulset
۱
۴
Moss
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Camboriu
۰
۱
Tubarao
Finished
۰۱:۳۰
Blumenau EC
۱
۱
Santa Catarina Clube
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
Juventus Jaragua do Sul
Finished
۲۱:۳۰
  Japan J2 League
Tokushima Vortis
۱
۰
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
  Chile Copa Chile
Rangers de Talca
۶
۰
Comunal Cabrero
inprogress
۲۲:۳۰
Santiago Wanderers
۰
۰
Universidad Catolica
inprogress
۲۲:۳۰
Curico Unido
۰
۰
Magallanes
inprogress
۲۲:۳۰
CD Santa Cruz
۱
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۲۰:۰۰
CD Antofagasta
۲
۱
Deportes Iquique
Finished
۲۰:۰۰
Melipilla
۱
۰
Everton Vina del Mar
inprogress
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۱
۰
Union Espanola
inprogress
۲۲:۳۰
Trasandino Los Andes
۰
۰
Coquimbo Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Barnechea
۳
۲
Palestino Santiago
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
inprogress
۲۲:۳۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۳:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
۳
۲
Al Talaba FC
Finished
۲۰:۰۰
Duhok
۲
۱
Erbil SC
Finished
۲۰:۰۰
Al Quwa/Jawiya
۲
۰
Al Naft
Finished
۲۰:۰۰
Naft Maysan
۲
۰
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
Newroz SC
۰
۳
Al-Najaf
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Coupe du Trone
Maghreb de Fes
۰
۱
FAR Rabat
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Viking 2
۳
۳
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۳۰
Oern-Horten
۰
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Brattvag
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۰۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
Jerv
۳
۱
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۲
۲
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory 2
۰
۴
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۷:۳۰
  Vietnam V-League 2
Da Nang
۰
۰
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۲:۳۰
Dong Nai
۱
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۰
۲
Bong da Hue
Finished
۱۲:۳۰
FC Hoa Binh
۱
۰
Dong Thap
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sarmiento de la Banda
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۲۲:۳۰
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۳۰
9 de Julio Rafaela
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۲:۰۰
Gutierrez SC
۱
۰
CD Argentino Monte Maiz
Finished
۰۰:۳۰
Boca Unidos
۲
۰
Crucero del Norte
inprogress
۲۲:۰۰
Central Norte Salta
۱
۰
Juventud Antoniana
inprogress
۲۲:۳۰
Huracan Las Heras
۰
۱
Juventud Unida Universitario
inprogress
۲۲:۰۰
Club Cipolletti
۰
۱
Santamarina Tandil
inprogress
۲۲:۰۰
Olimpo
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo Estudiantes
۳
۱
San Martin de Mendoza
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
۰
۰
Independiente Chivilcoy
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Rincon
۱
۰
Club Circulo Deportivo
Finished
۲۱:۳۰
CA Union de Sunchales
۰
۰
Sol de America de Formosa
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
۱
۰
Dalkurd FF
Finished
۱۵:۳۰
IK Franke
۱
۱
IFK Osteraker FK
Finished
۱۴:۳۰
Falu FK
۰
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۶:۳۰
Viggbyholms IK FF
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Federacion Playoffs
Cordoba
۱
۱
FC Barcelona B
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
TEAM TG FF
۴
۱
Taftea IK
Finished
۱۸:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Medellin (W)
۱
۲
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros (W)
۰
۰
America de Cali (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Kedus Giorgis
۱
۱
Ethiopia Nigd Bank
Finished
۱۵:۳۰
Hambericho Durame
۰
۰
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie D
CRAC
۱
۰
Capital FC TO
inprogress
۲۳:۳۰
Sao Raimundo RR
۱
۰
Humaita
Finished
۰۰:۳۰
Avenida
۲
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
Finished
۲۱:۳۰
Portuguesa RJ
۳
۰
Audax Rio RJ
Finished
۰۱:۰۰
FC Cascavel
۰
۰
Concordia AC
inprogress
۲۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۰
۱
River AC
inprogress
۲۲:۳۰
Hercilio Luz
۰
۰
Barra FC
inprogress
۲۲:۳۰
Rio Branco AC
۱
۲
Trem DC
Finished
۰۳:۳۰
Real Brasilia
۲
۲
Mixto EC
Finished
۲۱:۳۰
Porto Velho EC
۱
۰
Princesa Solimoes
inprogress
۲۳:۳۰
Costa Rica EC
۳
۰
CA Patrocinense
inprogress
۲۲:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۴
۰
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Kaunas
۴
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۴:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
Banga Gargzdai
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League Two
Salem City FC
۲
۲
Wake FC
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۲
۱
Ironbound SC
Finished
۰۳:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۰
Inter Gainesville
Finished
۰۰:۳۰
Asheville City SC
۴
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۰۰
Louisiana Krewe FC
۰
۴
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Union Macomb
۶
۰
Michiana Lions
Finished
۰۱:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۱
۰
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Utah Avalanche
۱
۴
Albion Colorado
Finished
۰۴:۳۰
Swan City
۱
۰
Miami AC
Interrupted
۲۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۲:۳۰
San Francisco Glens SC
۰
۰
Almaden FC
inprogress
۲۳:۳۰
Virginia Marauders FC
۲
۱
Christos FC
Interrupted
۰۳:۰۰
Cleveland Force SC
۰
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۱:۳۰
Flint City Bucks
۴
۱
Oakland FC
Finished
۰۲:۳۰
Staten Island
۱
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۲:۳۰
Des Moines Menace
۵
۰
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Monterey Bay 2
۳
۱
Project 51O
Finished
۰۴:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Jacksonville Armada U23
۲
۰
Miami Dutch Lions FC
Finished
۰۲:۳۰
Dmv Elite FC
۱
۴
Annapolis Blues FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۴
۲
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Joy St Louis Park
۴
۲
Duluth FC
Finished
۰۳:۳۰
FC Monmouth
۱
۲
Atlantic City FC
Finished
۰۱:۳۰
Oakland SC
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۵:۳۰
Charlottetowne Hops FC
۲
۱
Port City FC
Finished
۰۲:۳۰
Milwaukee Torrent
۰
۰
Gios Lions SC
Interrupted
۰۳:۳۰
Minnesota TwinStars
۰
۰
Dakota Fusion FC
Finished
۰۳:۳۰
Sunflower State
۱
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
Kingston Stockade FC
-
-
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
Greenville United
۱
۲
Apotheos
Finished
۰۲:۳۰
San Ramon FC
۲
۲
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
Wc Predators
۰
۱
Jackson Lions
inprogress
۲۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۱
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۴
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۹
۰
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۰
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۳
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۴۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Northern Tigers (W)
۳
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۰۹:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۳
NWS Koalas (W)
Finished
۱۰:۳۰
  China League 2
Haikou Mingcheng
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Langfang City of Glory
۲
۰
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۱
۱
Ming Chuan University
Finished
۱۴:۰۰
AC Taipei
۰
۱
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
Taiwan Power Company
۴
۰
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Tainan City Steel
۳
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
  Tunisia Tunisia Cup
Etoile Sportive Sahel
۲
۴
Stade Tunisien
Finished
۱۸:۳۰
US Monastir
۱
۲
Club Africain
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۰
۱
Deportivo Paraguayo
Finished
۱۹:۳۰
CA Ituzaingo
۱
۰
CA Atlas
Finished
۲۱:۳۰
El Porvenir
۱
۱
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۱
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۲۱:۳۰
General Lamadrid
۲
۰
Deportivo Espanol
Finished
۱۹:۳۰
Yupanqui
۰
۳
JJ Urquiza
Finished
۲۱:۳۰
Club Lujan
۲
۱
Argentino de Rosario
Finished
۲۱:۳۰
CA Lugano
۱
۳
CA Claypole
Finished
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۰
۰
CSD Central Ballester
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo Barracas
۱
۱
Real Pilar
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۱
۰
Barretos SP
Finished
۱۷:۰۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۱
EC Sao Bernardo
Finished
۲۱:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Cibao FC
۰
۰
Atletico Vega Real
inprogress
۲۳:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۰
Moca FC
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico San Cristobal
۱
۴
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
AIK
۱
۲
Viking Stavanger
Finished
۱۵:۳۰
SK Lisen
۲
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۶:۳۰
Pogon Szczecin
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۸:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
IF Brommapojkarna
۳
۱
Hammarby IF
Finished
۱۴:۳۰
Universitatea Craiova
۱
۲
Pafos FC
Finished
۱۹:۳۰
Fortuna Babelsberg
۰
۶
SV Babelsberg 03
Finished
۱۴:۳۰
TSV Neudrossenfeld
۰
۲
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۹:۰۰
FK Krasnodar
۱
۰
PFC Kuban
Finished
۱۹:۳۰
Mineros De Zacatecas
۰
۲
Cruz Azul
Finished
۲۱:۳۰
TSV Nordlingen
۲
۳
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۵
۲
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۲
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۶:۱۵
  Norway 3. Division avd. 6
Floya
۸
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۷:۰۰
Elverum
۵
۱
Kongsvinger 2
Finished
۱۶:۳۰
Mjølner
۶
۱
Fredrikstad 2
Finished
۱۶:۳۰
  United States WPSL Women
Sunflower State FC (W)
۳
۲
FC Wichita (W)
Finished
۰۰:۳۰
Seattle Reign II (W)
۴
۰
Vancouver Victory (W)
Finished
۰۱:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۱
۳
Rebels Empire (W)
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson (W)
۱
۱
Royals AZ FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Indios Denver (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۳:۳۰
Edgewater Castle (W)
۴
۱
FC Indiana (W)
Finished
۰۳:۳۰
FC Prime (W)
۰
۰
Seminole Ice (W)
Finished
۰۲:۳۰
Fresno Freeze (W)
۰
۰
Battle Born Futbol Club (W)
Finished
۰۳:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
۰
۰
SoCal Union FC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Sao Jose EC
۰
۱
Ypiranga RS
inprogress
۲۳:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۱
Gunma White Star (W)
Finished
۰۹:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۲
۱
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Siheung Citizen
۳
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۰:۳۰
Hwaseong FC
۴
۵
Changwon City
Finished
۰۹:۳۰
Gangneung City
۲
۳
Gimhae City
Finished
۱۰:۳۰
  Philippines PFL
Tuloy
۱
۳
Davao Aguilas
Finished
۱۴:۳۰
Loyola FC
۱
۷
Taguig FC
Finished
۱۱:۳۰
  Peru Liga 2
Deportivo Municipal
۱
۱
AD Comerciantes FC
inprogress
۲۱:۴۵
EM Deportivo Binacional
۰
۰
Academia Deport. Cantolao
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Ada Jaen
۱
۱
Molinos El Pirata
Finished
۰۰:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Gualan FC
۲
۳
Pajapita
Finished
۰۰:۰۰
AFF Guatemala
۱
۱
FC LA Libertad
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
CA Progreso Montevideo
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Liverpool FC Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Rampla Juniors
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۱۹:۰۰
Cerro Largo FC
۰
۴
Club Nacional de Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan Regional League
Aries Tokyo FC
۱
۱
Toin Yokohama University
Finished
۱۰:۳۰
Fujieda City Hall FC
۲
۱
Chukyo University
Finished
۰۹:۳۰
Kochi University II
۱
۳
Tadotsu FC
Finished
۰۵:۳۰
Yazaki Valente FC
۰
۰
FC Ise-Shima
Finished
۰۶:۳۰
NTN Okayama
۰
۶
Belugarosso Iwami
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۳
۰
Itazuke FC
Finished
۰۴:۳۰
SONIO Takamatsu
۴
۰
Nakamura FC
Finished
۰۷:۳۰
Sendai University SC
۱
۳
Michinoku Sendai FC
Finished
۰۸:۳۰
Nankatsu
۱
۴
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
FC Nobeoka Agata
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۷:۰۰
Llamas Kochi FC
۰
۱
R.Velho Takamatsu
Finished
۰۸:۰۰
Japan Soccer College
۱
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۳۰
Tsukuba FC
۰
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۲:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۰
۱
SRC Hiroshima
Finished
۰۶:۳۰
J-Lease FC
۲
۰
Kawasoe Club
Finished
۰۷:۰۰
Veroskronos Tsuno
۶
۰
Kaiho Bank SC
Finished
۰۴:۳۰
  Malaysia Liga M3
PIB FC
۱
۱
UITM FC
Finished
۱۲:۱۵
Bunga Raya
۲
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
Gombak FC
۲
۲
Armed Forces F.C.
Finished
۱۶:۱۵
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Minsk
۲
۱
Neman Grodno
Finished
۲۰:۳۰
Dnepr Mogilev
۱
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Belaz Zhodino
۱
۰
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۸:۳۰
  Kenya Premier League
Sofapaka
۳
۱
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۲
۲
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۱
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۳
۴
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۳
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۱
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland 3. Deild
Ellidi
۱
۰
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۷:۳۰
IH Hafnarfjordur
۳
۳
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
KFK Kopavogur
۱
۲
Hviti Riddarinn
Finished
۱۷:۳۰
Sindri
۱
۲
Kari Akranes
Finished
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۲
۱
Chegutu Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
Greenfuel FC
۱
۰
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۱
۱
Paysandu
inprogress
۲۲:۳۰
Ituano SP
۱
۱
Brusque
Finished
۰۳:۳۰
  China FA Cup
Nanjing Fengfan
۱
۰
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۰
۰
St. George Saints
Finished
۰۸:۳۰
Blacktown City FC
۱
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۳
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongtaek Citizen FC
۲
۰
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Chungju Citizen
۲
۱
Jeonju Citizen
Finished
۱۱:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Cancelled
۱۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Belgrano (W)
۱
۱
Boca Juniors (W)
Finished
۱۷:۳۰
San Lorenzo (W)
۰
۰
CA Estudiantes Caseros (W)
Finished
۲۱:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Social Atletico Television (W)
Finished
۲۰:۳۰
CA Independiente (W)
۱
۱
Newell's Old Boys (W)
Finished
۲۱:۳۰
Banfield (W)
۱
۱
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Regional League
Atletico Restinga
۱
۴
CD Anaza
Finished
۱۳:۰۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Nara Club
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
  Uganda Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۰
۰
Rines SS WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Superliga Women
EL Nacional (W)
۰
۰
LDU Quito (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Club Nanas (W)
۲
۰
CD Espuce (W)
Finished
۱۸:۳۰
Quito FC (W)
۲
۲
Barcelona Guayaquil (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۲۱:۳۰
CA Patronato
۲
۰
Agropecuario
inprogress
۲۲:۳۰
CD Maipu
۰
۲
Chacarita Juniors
Finished
۲۱:۳۰
CA Defensores Unidos
۲
۱
Colon de Santa Fe
inprogress
۲۱:۴۰
Ferro Carril Oeste
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
San Martin Tucuman
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Guemes
۰
۱
Arsenal de Sarandi
inprogress
۲۲:۳۰
CA Chaco For Ever
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۲:۳۰
Racing de Cordoba
۱
۲
Guillermo Brown
Finished
۲۱:۳۰
CA San Telmo
۰
۰
Club Atletico Mitre
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
۰
۱
Sacachispas
Finished
۲۱:۳۰
CA Los Andes
۲
۰
Villa Dalmine
Finished
۱۹:۴۰
Ferrocarril Midland
۱
۱
Canuelas
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
۱
۰
CAAC Brasil FC
Finished
۲۱:۱۵
EC Resende RJ
۰
۰
Campos AA
Finished
۲۱:۱۵
Santa Cruz RJ
۱
۱
Uniao Central
Finished
۲۱:۱۵
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
۰
۲
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۰
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۳
۱
Linkopings FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۰
۰
Vaxjo (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Bangwe All Star
۰
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۳
۰
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۱
Big Bullets
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Oppsal
۶
۰
Skeid 2
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۳
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۱۴:۳۰
FBK Karlstad
۲
۳
Pitea IF
Finished
۱۳:۳۰
Assyriska Foreningen
۲
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۸:۳۰
Friska Viljor
۴
۱
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division
Colonia Moscardo
۳
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Gran Pena FC
Finished
۱۹:۳۰
CD Toledo
۱
۴
UD Almeria B
Finished
۲۰:۳۰
Club Portugalete
۱
۲
Union Sur Yaiza
Finished
۱۳:۳۰
Anguiano
۱
۱
CF Ardoi
Finished
۱۹:۰۰
Cuarte CD
۰
۱
CD Laredo
Finished
۱۹:۳۰
RCD Mallorca B
۱
۰
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Dembava
۳
۲
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۳:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۱
۰
FK Sirvena
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۱
۲
Pine Hills
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۲
۱
Gold Coast United U23
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۰
۰
Lambton Jaffas FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  United States USL Championship
Monterey Bay
۲
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۱:۳۰
North Carolina
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
Miami FC
۲
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Phoenix Rising
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۶:۰۰
Indy Eleven
۰
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Louisville City FC
۲
۵
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
New Mexico United
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۱
Memphis 901 FC
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Referencia U20
۱
۱
Bragantino U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
GE Gloria
۳
۰
Cruzeiro RS
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Esportivo Bage
۲
۴
Aimore
Finished
۲۱:۳۰
EC Pelotas
۳
۱
Futebol Com Vida
Finished
۲۱:۳۰
Esportivo Bento RS
۱
۳
Passo Fundo
Finished
۲۱:۳۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۲۱:۳۰
Inter de Santa Maria
۱
۰
Lajeadense RS
Finished
۲۱:۳۰
Sao Gabriel
-
-
Monsoon FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۳
۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۲۱:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Union Huayllamarca
۰
۸
CDT Real Oruro
Finished
۲۰:۳۰
Ciudad Nueva Santa Cruz
۱
۰
Club Atletico Juniors
inprogress
۲۲:۳۰
CD Torre Fuerte
۳
۲
Club Destroyers
Finished
۱۷:۳۰
Stormers SC
۰
۰
Nacional Sucre
Finished
۲۰:۳۰
Ciclon Tarija
۲
۰
Universitario De Tarija
inprogress
۲۳:۰۰
Real Potosi
۲
۲
Club Deportivo Rio San Juan Humi
inprogress
۲۲:۳۰
CD Aleman
۰
۱
Universitario de Sucre
inprogress
۲۲:۳۰
  Nigeria NPFL
Kwara United
۴
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۳
۱
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Enyimba
۲
۰
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Doma United FC
۱
۱
Abia Warriors
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۲
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Remo Stars
۲
۱
Katsina United FC
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۳
۲
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Second League Women
Portia FC (W)
۲
۵
Mbekweni Sundowns (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga IV
CS Vulturii Farcasesti
۳
۲
ACS Viitorul Severin
Finished
۱۸:۰۰
ACS CIL Blaj
۱
۱
ACSM Codlea
Finished
۱۸:۰۰
ACS Metropolitan Isalnita
۰
۳
CS Urban Titu
Finished
۱۸:۰۰
Cso Baicoi
۲
۱
FC Bolintin Malu Spart
Finished
۱۸:۰۰
CSM Fetesti
۱
۳
CS Venus Independenta
Finished
۱۸:۰۰
ACS FC Dinamo Bucuresti
۳
۳
CS Stefanesti
Finished
۱۸:۰۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۱
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۳
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۲
۲
Logan Lightning U23
Finished
۰۶:۱۵
Caboolture FC U23
۸
۰
Southside Eagles U23
Finished
۰۹:۰۰
St George Willawong FC U23
۴
۲
Broadbeach United U23
Finished
۰۸:۰۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
Bay FC (W)
۱
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Portland Thorns (W)
۰
۰
Kansas City Current (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۲
۱
Georgia Lions
Finished
۰۲:۳۰
Savannah Clovers
۱
۱
Michigan Stars
Finished
۰۰:۳۰
Los Angeles Force
۲
۰
Capo FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL Women
Westchester Flames (W)
۲
۱
AC Connecticut (W)
Interrupted
۰۰:۰۰
Swan City SC (W)
۰
۰
TLH Reckoning (W)
Finished
۰۲:۰۰
North Carolina Courage (W)
۹
۰
Fayetteville Fury (W)
Finished
۱۹:۳۰
Long Island Rough Riders (W)
-
-
Morris Elite SC (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۸
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth SC (W)
۵
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth Redstar FC (W)
۵
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۰
۲
Sandvikens IF
Finished
۱۸:۳۰
IK Brage Borlange
۵
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۱
Degerfors IF
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS FC
۴
۳
Gefle IF
Finished
۱۸:۳۰
Ostersunds FK
۱
۰
Utsiktens BK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fyllingsdalen (W)
۰
۷
Hoenefoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
KIL/Hemne (W)
۱
۱
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 2. Deild
Vikingur Olafsvik
۴
۲
Hottur/Huginn
Finished
۱۷:۳۰
Volsungur
۱
۲
Aegir
Finished
۱۷:۳۰
Reynir Sandgerdi
۱
۱
KF Fjallabyggdar
Finished
۱۹:۳۰
Throttur Vogum
۰
۱
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۴
۱
BK Forward
Finished
۱۷:۳۰
Stenungsunds IF
۲
۳
IK Kongahalla
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۲
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Finished
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense (W)
۱
۰
Taubate (W)
Finished
۲۱:۳۰
Fortaleza (W)
۴
۳
Uniao Desportiva Alagoana (W)
Finished
۲۱:۳۰
Sport Recife PE (W)
۵
۰
Projeto VF4 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Clube do Remo Belem (W)
۷
۰
Recanto da Crianca (W)
Finished
۲۱:۳۰
Minas Icesp DF (W)
۲
۰
EC Juventude (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Niger Super League
AS GNN
۰
۰
Zumunta AC
Finished
۱۹:۰۰
  Ivory Coast Cup
Asec Mimosas
۰
۱
Racing Club d'Abidjan
Finished
۱۹:۳۰
  Jordan League Women
Al Orthodoxi (W)
۱
۴
Amman FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  China Super League Women
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۲
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Phoenix (W)
۳
۰
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Marienlyst
۰
۱
Bronshoj BK
Finished
۱۵:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۰
۰
ASFA Yennega
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
South Coast Flame FC
۲
۱
Prospect United FC
Finished
۱۰:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Newtown United FC
۲
۳
St. Peters Strikers FC
Finished
۰۱:۳۰
SLH St Pauls Utd
۲
۲
Old Road Jets
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۴
۱
Mitchelton (W)
Finished
۰۹:۳۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۰
۲
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۰۰
One Knoxville SC
۰
۲
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۱
۲
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۴
۳
Austin FC II
Finished
۰۴:۱۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۳
۲
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Central Espanol FC
۱
۱
Villa Espanola
Finished
۰۳:۰۰
Alto Peru
۰
۲
Deportivo Italiano FC del Uruguay
Finished
۱۶:۱۵
Salto FC
۱
۱
Villa Teresa
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Japan Football League
Maruyasu Industries SC
۲
۱
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۷:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Minebea Mitsumi
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۷:۳۰
Okinawa SV
۲
۳
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۱
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Canberra Olympic (W)
۴
۰
Australian National University FC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۸
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Palm Beach Sharks
۰
۱
Musgrave Mustangs
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۵
۲
Moreland City U23
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints U23
۴
۲
Hume City U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۲
Broadbeach United
Finished
۱۰:۱۵
Caboolture
۴
۰
Southside Eagles
Finished
۱۱:۳۰
SWQ Thunder
۱
۲
Logan Lightning
Finished
۰۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Atletico Colegiales
۱
۳
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
Encarnacion FC
۰
۱
Resistencia SC
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Tiburones de Sonsonate
۰
۰
CD Cacahuatique
inprogress
۲۳:۳۰
  Canada Premier League
Forge FC
۰
۰
Valour FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Deportivo Miranda FC
۱
۲
Metropolitanos FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Sweden Svenska Cupen
IFK Eskilstuna
۱
۲
IFK Stocksund
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۴
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Cristal (W)
۱
۲
Universitario de Deportes (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۷
۱
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۰
۱
BK Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۲
FC Rosengard
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Djerv 1919
۴
۰
Aasane Fotball II
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Championship Women
TS Galaxy (W)
۱
۲
University of Pretoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Lebanon Premier League Women
No Limits (W)
۲
۰
Beirut FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۳
۲
Glenorchy Knights
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney United 58 U20
۳
۲
St George Saints U20
Finished
۰۶:۳۰
Blacktown City U20
۳
۱
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Paranaense 2
EC Laranja Mecanica
۲
۰
AA Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
Patriotas FC
۳
۰
AC Paranavai
Finished
۱۷:۳۰
Foz do Iguacu
۲
۰
Apucarana SC
inprogress
۲۲:۰۰
Amazonia Independente FC
۲
۰
Belenense FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۱
۲
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۱
۰
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Lanus Reserves
۳
۱
CA River Plate Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۳
۰
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CS Alagoano U20
۲
۰
Grota do Facao U20
Finished
۲۱:۳۰
M10 Rio Largo U20
۰
۱
Desportiva Alianca U20
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۰
۱
Huachipato (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad Catolica (W)
۵
۱
Palestino (W)
Finished
۱۸:۳۰
Cobresal (W)
۱
۰
Universidad de Concepcion (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 5. Deild
Ulfarnir
۱
۲
Spyrnir
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa America Group B
Ecuador
۱
۲
Venezuela
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
۱
۰
Jamaica
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۰
۲
Laholms FK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Alta IF
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۰
۰
Weston Workers
Finished
۰۸:۰۰
Charlestown Azzurri
۰
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۵
۳
Glenorchy Knights U21
Finished
۰۵:۱۵
  Uruguay Amateur Cup
Melo Wanderers
۰
۱
Club Atletico Libertad
Finished
۰۳:۰۰
Piriapolis FC
۰
۲
San Carlos de Maldonado
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
CA San Miguel U20
۰
۰
Tristan Suarez U20
Cancelled
۱۵:۳۰
Deportivo Riestra U20
۰
۰
Defensa y Justicia U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Brown de Adrogue U20
۰
۰
Acassuso U20
Cancelled
۱۵:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Comercial MS U20
۴
۳
Corumbaense U20
Finished
۲۰:۳۰
Uniao ABC U20
۱
۱
Sao Gabriel U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Reserve League
CD Los Chankas Reserves
۰
۰
Cusco FC Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
AD Tarma Reserves
۰
۰
Alianza Lima Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Gremio RS U20 (W)
۰
۰
SC Internacional U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Paraguay Tercera Division
Cristobal Colon Nemby
۲
۱
12 de Octubre
inprogress
۲۲:۳۰
Cristobal Colon
۱
۰
Silvio Pettirossi
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Regional League
CD Aberastain
۱
۰
CSF Picon
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
FC Trindade
۰
۰
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۰
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۲۱:۳۰
  Ghana FA Cup
Nsoatreman FC
۱
۱
Bofoakwa Tano
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
AD Cabofriense
۱
۲
Olaria AC
Finished
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
۱
۱
Americano
Finished
۲۱:۱۵
  Uruguay Segunda Division
Atenas
۱
۳
Juventud Piedras
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۲
۱
Hogaborgs BK
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Koprivnica (W)
۱
۴
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۱
۲
Sao Paulo (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Byasen Toppfotball
۵
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۷:۳۰
Rosenborg BK II
۰
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Grindavik (W)
۰
۶
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۰
۳
Bangkok (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Gold Coast Knights (W)
۴
۰
Virginia United SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
SEISA OSA Rheia FC (W)
۲
۰
Tsukuba FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting FC (W)
۲
۰
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 4. Deild
Arborg
۱
۱
UMF Tindastoll
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
TB Tvoroyri
۳
۱
AB Argir
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Cearense U20
Pacatuba EC U20
۲
۲
Horizonte FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland U19 League
FH Hafnarfjordur U19
-
-
KR Reykjavik U19
Abandoned
۱۹:۴۵
  Togo Championnat National
AC Barracuda
۲
۰
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۱
۰
FC Hegelmann (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۱
۳
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
Arameiska-Syrianska
۳
۱
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Atletica Portuguesa RJ U20
۲
۳
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Lida
۰
۱
FC Orsha
Finished
۱۵:۳۰
FC Baranovichi
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۶:۳۰
BATE Borisov Reserves
۱
۰
Bumprom
Finished
۱۸:۳۰
FC Molodechno
۳
۰
Volna Pinsk
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
CSKA Moscow (W)
۰
۰
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Sunnanaa (W)
۱
۳
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۰
۰
Criciuma U20
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید